HorseRiding.lv
5113e9e87eb23.jpg 5113e9e8a3d0d.jpg 5113e9e8b716a.JPG 5113e9e8ce4c1.jpg 5113e9e8e0d27.jpg 5113e9e900f10.JPG 5113e9e9191a3.jpg 5114025c647fa.jpg

Zirgzandales

"Zandeļi"
Mārupes novads, Latvija

Aplūkot kartē

Nosūtīt ziņu vai zvaniet: +371 29128841

Apraksts

Stallis „Zirgzandales” ir vieta, kur cilvēkiem sastapties ar zirgiem un pašiem ar sevi. Te tiek piedāvāta savdabīga psihoterapija zirga mugurā, terapija dvēselei. Tiek mācīts saprasties ne tikai ar zirgu, bet arī ar visu dzīvo dabu un laika apstākļiem- izjādes notiek dabā, visu gadu, jebkuros laikapstākļos.

Izjāde apvidū (1 stunda): EUR  20

Tikai 14 km no Rīgas centra, un skatienam paveras pilnīga lauku ainava. Skaisti, labi kopti, paklausīgi zirgi, skaista daba, īpaši sagatavoti instruktori, kuri orientējas ne tikai zirga, bet arī cilvēka psiholoģijā, turklāt var komunicēt vairākās valodās. Zirgos iespējams uzkāpt visiem, kas vēlas- gan pavisam maziem bērniņiem, gan cilvēkiem cienījamā vecumā- zirgi ir sagatavoti gan iesācēju līmenim, gan sportiskām ambīcijām. Jātniekiem vienmēr blakus ir instruktors, kas uzmana, palīdz, paskaidro. Tā kā stallis atrodas meža malā, tad izjādes lielākoties notiek pa mežu. Zirga mugurā esot, var vērot stirnas, lapsas, pat aļņus tuvējā purvā, klausīties dzērvju klaigas, vai, aizjājot uz lidostas pusi, skatīties, kā paceļas lidmašīnas. Vasaras piedāvājumā romantiskas izjādes ar zirgu peldināšanu vai pieguļā jāšanu siltā naktī mēnesgaismā, ziemā paralēli izjādēm iespējami izbraucieni kamanās. Tāpat tiek piedāvāti pārgājieni zirga mugurā uz dienu vai vairākām dienām. Izjādes notiek gan individuāli, gan grupās. Korporatīvajiem pasākumiem vai plašam draugu lokam svarīgi, ka vienlaicīgi var izjāt 11 cilvēki- parasti nekur tik daudz zirgus vienlaicīgi nepiedāvā. Iespējami arī individuāli treniņi laukumā.
Klientiem tiek piedāvāts speciālais jātnieku ekipējums- ķiveres, vestes, kragas, ja nepieciešams, arī ūdensizturīgs vai silts apģērbs ziemā.

Jāšanas nodarbība (1 stunda): EUR  25
Brauciens ratos (30 min): EUR  50
Brauciens kamanās (30 min): EUR  50

Kāziniekiem, presei, reklāmām un citām sabiedriskām aktivitātēm iespējamas filmēšanās vai fotosesijas ar zirgiem (EUR 25/stundā). Pie staļļa ierīkota atpūtas vieta (no EUR 50 līdz 4 stundām), kur sauļoties, peldēties, pasēdēt pie ugunskura vai šūpuļtīklos, svinēt svētkus, korporatīvus pasākumus vai pat sarīkot kāzas. Ja tie nav lieli svētki, tad tā var būt dienas atpūta visai ģimenei, jo, kamēr vieni jāj, citi var makšķerēt, doties ogot vai sēņot, uz grila uzcept desiņas vai lielajā raganas katlā uzvārīt zupu.

Staļļa saimniece ir ar komunikāciju zinātnes grādu un psihologa izglītību, stallī tiek rīkoti līderisma menedžmenta kursi, kur cilvēks sadarbībā ar zirgu attīsta savas līdera spējas un atbrīvojas no dažādām fobijām.

Piedāvājumā arī individuāla sadarbība ar zirgu psiholoģiskā aspektā - 30 eiro un korporatīvo klientu līderisma pasākums - 200 eiro.

Atrašanās vietas