HorseRiding.lv
568d82faeaf68.jpg 568d82fad4255.jpg 568d82fb0c8d2.jpg 568d861a8805b.jpg 568d82fabc80a.jpg

Augusta stallis

Vites iela
Mālpils novads, Latvija

Aplūkot kartē

Nosūtīt ziņu vai zvaniet: +371 26517416

Apraksts

Neliels, bet plašs stallis ar lieliskiem dzīves apstākļiem zirgiem. Stallis vairāk paredzēts hobija jātniekiem, kuriem tuvs miers, klusums un kopā būšana ar savu lielo draugu. Ir ganības, zirgu peldināšanas vieta, lauki un meži izjādēm – viss nepieciešamais, lai atgūtu līdzsvaru. Lai stalli atrastu, jābrauc pa Vites ielu un pēc 400 metriem no STOP zīmes jāgriežas pa labi.

Zirgu pansija (1 mēnesis): EUR  145

Atsauksmes par stalli sniedz Iveta, trīs zirgu īpašniece.

“Pirms trīs gadiem meklēju saviem zirgiem jaunas mājvietas. Apzināti meklēju liela staļla vietā tādu, kur maksimums atrodas padsmit zirgi. Viens no iemesliem - divu manu zirgu veselība nav spīdoša, tāpēc tiem nepieciešama pastiprināta uzmanība. Kad pirmo reizi ierados Augusta stallī, uzreiz sapratu, ka šī būs īstā mājvieta. Plaši boksi un ļoti labs gaiss stallī; zirgi maksimāli tiek turēti laukā; katru dienu tīrīti boksi un zirgiem visu laiku pieejams siens. Šķiet, tā taču tam jābūt visur, vai ne? Diemžēl mēs labi zinām, ka visur tā nav un arī es esmu saskārusies ar situāciju, kad pašai jātīra zirgiem boksi un jādod siens, jo kopējs to izdarīt “aizmirsis”. Mālpils stallī šādu situāciju nav iespējams pat iedomāties. Labs jāšanas laukums un iespēja doties ar zirgu pastaigā uz skaisto Mālpils parku vai blakus esošo mežu.”

Atsauksmes par stalli sniedz Dace, divu jaunzirgu īpašniece.

“Man ir ļoti svarīgi, lai abiem zirgiem tiktu pievērsta profesionāla uzmanība. Patīk, ka stallis spēj nodrošināt tīrību un rūpību, iespējas zirgiem izskrieties plašās ganībās un maksimāli daudz svaiga gaisa, kā arī pārdomātu un katram zirgam pielāgotu ēdienkarti. Man ir patiess prieks, ka mani zirgi atrodas zinošās rokās."

Atrašanās vietas